Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

 

Çay salt bir keyif içeceği değil aynı zamanda bir kültürdür. Bu anlayış ile yola çıkmış olan firmamız öncelikle bu kültürün bir parçası olduğunun bilincindedir. 1974 yılından bu yana semaver üretimine devam eden firmamız geçen zaman içerisinde kültür ve tarih mirasını gelecek nesillere taşımak için üretimini her geçen gün artırarak bugünlere kadar gelmiştir. 

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın dört bir yanına Sözenler kalitesini taşıyarak günümüzde daha yüksek üretim kapasitesi, bölgenin tanıtımı ve siz değerli müşterilerimizin beğeni ve önerileri ile üretimine devam etmektedir. Sözenler Semaver kuruluş amacını işin mutfağında sektör liderliğini ele almış bir firma olarak doğru seçimlerle oluşturulacak ürün çeşitlerini tecrübeli ustaları ile imalattan satışa üstün kaliteyi müşterilerine ulaştırma olarak belirlemiştir. Kalite politikamız gelişen pazarın ihtiyaçlarını karşılayabilmek, modern üretim teknikleri kullanmak ve etkin pazar araştırmaları yaparak hizmetlerini yaygınlaştırmaktır.

Kalite anlayışını bir yaşam biçimi olarak kabul eden firmamız bu anlayışın sürekliliğini sağlamak amacı ile gücünü, disiplinini özverili güvenilir yetişmiş usta ve çalışanları ile ve üretim öncesi gerçekleştirdiği ar-ge çalışmaları ile sağlam temellere oturtmuştur. Müşterilerimizin talepleri kalite anlayışımızı ve firma politikamızı belirleyen kriterlerden olup kalitemizi maksimum seviyeye çıkarmaktır. 40 yıl önce Azem, Adem, Azmi Sözen kardeşler tarafından küçük bir atölyede başlayan şimdi ise 6000 metre kare kapalı alanda devam eden semaver üretimi firmamız tarafından kalite ve kullanım kolaylığı artırıldıkça pazar genişlemiş bu arada olumlu taleplerinde arttığı gözlenmiştir. Çeşit artışı ile talep artışı uzun yıllar sürecek bir yarışla güzel bir döngü halinde günümüze kadar gelmiştir. Bahsedilen pazar genişlemesinin kendiliğinden olmadığını belirtmeliyiz. Bu oluşumun temelinde öncelikle kendine saygı geleceğe umutla bakma felsefesi yatmaktadır. Bu bakış açısı kullanıcı haklarına saygı göstermeyi ön plana çıkarmış önce kalite anlayışını egemen kılmıştır. Periyodik olarak büyümesini ve gelişmesini sürdürerek seri üretime başlayan Sözenler Semaver firması teknolojiyi takip ederek üretimde kaliteyi her zaman ön planda tutmuştur. 

Kalite gibi önemli bir kavram sadece ürünlere uygulamakla yetinilmemiş bu anlayış tüm ilişkilerde yaşatılmış kısacası kalite anlayışı bir yaşam biçimi haline getirilmiştir. Bu sürede Türkiye’de en çok aranan marka olmanın gururunu ve onurunu taşıyan bir kuruluş olmuştur Sözenler Semaver. 

Uzun yılların sağduyulu azimli çalışmaları Sözenler markasını yaratmıştır. Bu yolculukta firmamızda görev yapan Sözenler markasının yaygınlaşmasında ve kullanılmasında emeği geçen tüm kişi ve kuruluşlara firmamız yöneticileri şükranlarını sunar. Çok samimi ve tutarlı ilişkilerle ülke çapında marka olan Sözenler Semaver sizlerden aldığı güçle gücüne güç katmaktadır.

Sözenler Semaver bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada çay içimini keyfe dönüştürmek isteyenler için her yerde yerini alacaktır. Firmamızın müşterileri memnun çalışanları mutludur Sözenler Semaver firmasının yöneticileri ise bu memnuniyet ve mutluluk ekseninde haklı bir gururun sevincini yaşamaktadır.

Yaşanacak tüm güzellikler için Türkiye’nin semaveri Sözenler Semaver…

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite politikamız gelişen pazarın ihtiyaçlarını karşılayabilmek, modern üretim teknikleri kullanmak ve etkin pazar araştırmaları yaparak hizmetlerimizi yaygınlaştırmaktır.Kalite anlayışını bir yaşam biçimi olarak kabul eden firmamız bu anlayışın sürekliliğini sağlamak amacı ile gücünü, disiplinini özverili güvenilir yetişmiş usta ve çalışanları ile ve üretim öncesi gerçekleştirdiği ar-ge çalışmaları ile sağlam temellere oturtmuştur. Müşterilerimizin talepleri kalite anlayışımızı ve firma politikamızı belirleyen kriterlerden olup kalitemizi maksimum seviyeye çıkarmaktır.

 

 

MİSYONUMUZ

Atalarımızdan bize miras kalan  semaver kültürünü günümüzde yaygınlaştırabilmek ve gelecek nesillere taşıyabilmek için modern üretim teknikleri kullanarak yeterli miktarlarda üretip ,acı-tatlı her gününde çaydanlığını ocağının üstünden eksik etmeyen milletimize semaveri tanıtıp,kullanmaya teşvik ederek çay içimini daha keyifli ve zevkli bir hale dönüştürmektir.

 

VİZYONUMUZ

Semaverde farklı modeller de üretip semaver kullanımını daha geniş kitlelere ulaştırarak  yurt içinde ve yurt dışında sektör liderliğini ele almış en çok aranan marka olmaktır.

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et